kontakt i rezerwacja:
+48 691 661 002

Pokoje

Piękno otaczającej przyrody to jeden z największych atutów Dworku SIKORY. Niemniej jednak na uwagę zasługuje także wyjątkowa atmosfera oraz wysoki standard, jaki ma do zaoferowania prowadzony przez nas obiekt.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 16 miejsc noclegowych oraz przestronny, dwupokojowy apartament. Jest on wyposażony w kuchnię i łazienkę. Apartament posiada także balkon, z którego roztacza się przepiękny widok na okoliczne tereny.

Dworek SIKORY proponuje Państwu klimatyczne, urokliwe, ale także kompleksowo wyposażone pokoje. Dbamy przede wszystkim o wysoki standard naszego obiektu, który przekłada się na zadowolenie Gości. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy pokoje dwuosobowe, wyposażone w łazienkę. Każde lokum posiada także TV. Odwiedzającym nas turystom umożliwiamy również korzystanie ze wspólnej kuchni.

Pragnąc zapewnić możliwie wysoki standard gwarantujemy całodzienne wyżywienie w postaci smacznych potraw. To kolejny element, dzięki któremu poczujecie się jak w domu. Wyborna kuchnia regionalna pozwoli Wam poznać smaki Pojezierza Drawskiego. Piękne widoki roztaczające się za oknem sprawią, że każdego dnia będziecie budzić się z uśmiechem na twarzy.

Proponujemy Państwu wysoki standard, krystalicznie czyste powietrze oraz atrakcyjne ceny pobytu. Nasz obiekt otoczony jest przez rozległy teren o powierzchni 11 ha. Urokliwe stawy, Jezioro Komorze oraz przepiękny las tworzą wspaniałą otoczkę dla Dworku Sikory.

Oprócz tego przygotowaliśmy dla naszych Gości wiele atrakcji, o których możecie przeczytać odwiedzając kolejną zakładkę.