kontakt i rezerwacja:
+48 691 661 002

O dworku

dworek-logo

Dworek SIKORY to wyjątkowe miejsce, do którego chce się wracać o każdej porze roku. Z pewnością duży wpływ na to ma malownicze położenie samego obiektu. Prowadzony przez nas dworek znajduje się nad Jeziorem Komorze. Jest ono uznawane za najpiękniejszy tego typu zbiornik na Pojezierzu Drawskim.

Nieskażona piętnem cywilizacji kraina dostarcza niesamowitych wrażeń estetycznych. Tutaj możecie Państwo w pełni się zrelaksować, a przy okazji obcować z przyrodą w czystej postaci. Krystalicznie czyste jezioro, morenowy charakter krajobrazu oraz unikatowe gatunki roślin i zwierząt, występujące w tym miejscu, tworzą niemalże rajską krainę.

Ogromnym atutem tego regionu jest fakt, że jego piękno tutejszych krajobrazów przejawia się tutaj o każdej porze roku. Zarówno latem jak i zimą nasi Goście mogą liczyć na cała masę atrakcji, czyste powietrze i dziką, w 100% naturalną przyrodę. To zalety, których próżno szukać w wielkomiejskich obiektach.

Opisując Dworek Sikory nie sposób nie wspomnieć o możliwości aktywnego spędzenia czasu w otoczeniu zieleni. Rozległy teren, przylegający do obiektu, daje duże możliwości obcowania z przyrodą. Zatrzymując się u nas będziecie mogli spacerować do woli i każdego dnia poznawać nowy zakątek tego pięknego miejsca. Jeśli jesteście już zmęczeni miejskim zgiełkiem, to pora znaleźć miejsce, które przyniesie Waszemu ciału oraz duszy ukojenie. Dworek Sikory idealnie spełni to zadanie.

Pozytywne opinie Gości tylko potwierdzają oczywiste zalety naszego obiektu. Jeżeli pragniecie poznać szczegóły dotyczące wyposażenia dworku – zapraszamy do przeczytania kolejnych zakładek. Czeka na Was jeszcze mnóstwo atrakcji…