kontakt i rezerwacja:
+48 691 661 002

Organizacja imprez

Dworek SIKORY to miejsce będące w zgodzie z naturą, a jednocześnie oferujące szeroki wachlarz usług zarówno dla pojedynczych Gości jak i zorganizowanych grup. Ogromnym atutem naszego obiektu jest doskonałe zaplecze, które pozwala na planowanie i organizację różnego rodzaju uroczystości.

Wizytówką dworku, obok nieskazitelnej przyrody, jest także zjawiskowa sala kominkowa z barem. To miejsce ma wyjątkowy, niepowtarzalny i bardzo klimatyczny charakter. Pomieszczenie jest przestronne, a jednocześnie tworzy kameralny klimat. Jego wyjątkowość potęguje gustowny kominek, który, dosłownie i w przenośni, tworzy ciepło domowego ogniska. Właśnie w tym miejscu możecie Państwo zaplanować spotkanie biznesowe, uroczystość w niewielkim gronie przyjaciół bądź też wspólny wieczór z najbliższymi. Sala kominkowa to idealne rozwiązanie na wieczorny odpoczynek po długich wędrówkach.

Przez cały czas do Państwa dyspozycji jest nasza obsługa, która pomoże Wam poczuć się jak w domu.

Dworek SIKORY jest także przygotowany na organizację nieco większych uroczystości. Posiadamy doskonale wyposażoną salę balową, która jest gotowa przyjąć nawet 100 osób. Proponujemy Państwu organizację uroczystości takich jak wesele, komunia czy też imprez firmowych. Posiadamy doskonale zorganizowane zaplecze, własną kuchnię oraz wykwalifikowaną obsługę. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu możemy bez trudu dostosować się do wymagań i oczekiwań naszych Gości. Pragniemy, aby wszystkie odwiedzające nas osoby zapamiętały Dworek SIKORY jako miejsce wyjątkowe, przyjazne i takie, do którego powraca się z radością.

Jeżeli planujecie Państwo organizację spotkania, uroczystości bądź konferencji, to zachęcamy do kontaktu. Z pewnością będziemy w stanie przygotować dla Was interesującą propozycję.