kontakt i rezerwacja:
+48 691 661 002

Atrakcje

Dworek Sikory to miejsce wyjątkowe. Położone w otoczeniu dzikiej przyrody i jednocześnie gwarantujące swoim Gościom wysoki standard oraz kompleksową obsługę. Decydując na przyjazd do nas możecie Państwo liczyć na wiele, bardzo zróżnicowanych atrakcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób. Jednocześnie możecie mieć pewność, że podczas pobytu nie dopadnie Was nuda.

Jakie rozrywki przygotowaliśmy dla naszych Gości?

W pierwszej kolejności warto wymienić wspaniałe miejsce widokowe, jakie stanowi Spyczyna Góra. Wzniesienie o wysokości 200 m umożliwia podziwianie piękna otaczającej przyrody. W pogodne dni widoczność w tym punkcie sięga nawet 15 km.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także odpowiednio przygotowane ścieżki rowerowe. Zwiedzanie okolicy na rowerze ma z pewnością wiele zalet. Jednocześnie możecie być pewni, że na trasie nie czyha na Was żadne niebezpieczeństwo.

Doskonałym urozmaiceniem dla wycieczek rowerowych okaże się z pewnością organizowane co roku grzybobranie. Obcowanie z przyrodą zakończone wyborną, „grzybową” ucztą będzie idealnym pomysłem na jesienne popołudnie.

Mnóstwo atrakcji przygotowaliśmy także dla zapalonych wędkarzy. Znajdujące się w pobliżu stawy rybne oraz jeziora dostarczą Wam wielu emocji i pozwolą oddać się bez reszty pasji łowienia. Te godziny spędzone w objęciach dzikiej przyrody wydają się wręcz bezcenne.

Kolejną rozrywką i doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, jaką mamy do zaproponowania, jest możliwość skorzystania z jazdy konnej w sąsiadującej z Dworkiem stadninie. Oprócz tego możecie Państwo wypożyczyć sprzęt do pływania i spędzić błogie popołudnie nad jeziorem.

Dla fanów białego sportu przygotowaliśmy atrakcję w postaci kortów tenisowych ze sztuczną nawierzchnią. Ich otwarcie planowane jest wiosną tego roku!

Podczas pobytu w naszym Dworku warto również odwiedzić osadę garncarską w pobliskich Sikorach. Centrum wsi stanowi zjawiskowe połączenie miniaturowego skansenu oraz dawnej wytwórni ceramiki.

To tylko nieliczne atrakcje, jakie na Państwa czekają. Zapraszamy zatem do odwiedzenia Dworku Sikory. Z pewnością będziecie wspominać pobyt u nas z rozrzewnieniem i wracać w to miejsce w każdej wolnej chwili.